Laser game

Jak už sám název napovídá, základem hry jsou lasery. Jestliže máte tedy partu přátel a už nechcete jenom vysedávat u pivka v hospodě, ale taky se pohnout, je tato hra přímo pro Vás. Vezměte proto svoje sportovní oblečení, sportovního a akčního ducha a pojďte to rozjet ve velkým.
Laser game je sportovní akční hra, která se dá hrát už od dvou hráčů, čím více tím samozřejmě lépe. Limit hráčů u většiny arén bývá stanovený na deset lidí. Většina provozovatelů udává věk od 7 let a to kvůli bezpečnosti. Sebou nesmí chybět sportovní obuv a oblečení.
klasická pistole
Hru si užijete, ať už s partou přátel, tak s rodinou nebo s lidmi z práce. Na začátku hry si můžete určit z herních modů, buď můžete hrát v týmech, nebo každý proti každému. Provozovatelé mají různé herní mody na arény, takže je jen na Vás, co si po příchodu vyberete. Vychytávka je hudba v aréně, která Vás neuvěřitelně nakopne, při čemž se budete cítit jak v americké střílečce. Hudbu lze určit i podle vašeho gusta.
Po rozdělení do týmu, dostanete základní instrukce před vchodem do arény, kdy každý hráč obdrží vestu, na které je přidělaná zbraň. Zásahy se počítají do ramenou, středu vesty ze přední i zadní strany, a hlavně pušky. Déle bývají v aréně brány, které se náhodně spouští, když proto svítí červené světlo nad bránou, je brána mřížovitě vyšrafovaná, po vběhnutí Vás zabije. Pokud jste zabití, počítá se časový interval, po který nemůžete nikoho zabit a to ani soupeř Vás.
laser game
 Zpravidla bývá délka hry patnáct minut.
Zbraň se rozděluje na dvě možnosti, buď máte klasický phaser, nebo můžete přepínat na brokovnici. Brokovnice má samozřejmě menší dostřel oproti phaseru, zato však má větší rozptýlení. Na konci hry personál přinese vyhodnocení celého kola, kde jsou všechny údaje sepsány, vítězství týmu, kdo kolikrát vystřelil, umřel, získal bodů, nechal se zabít bránou a další.
Pokud se nudíte, a chcete zažít akční den, kde se pořádně proběhnete a zažijete úžasnou zábavu se známými, je tahle hra určena přímo pro Vás.