Erotika panoptika města Pražského

Kdo by kdy neslyšel o pověstných privátech, masážních salónech a dalších erotických službách, které naše hlavní město nabízí. A že jich nabízí víc než dost! Důkazem je masážní salón snad na každém rohu, a prosím nyní nemyslíme jenom thajskou masáž, ale opravdu, starou dobrou erotickou masáž. Kdo to nikdy nezkusil, tak se může poplácat po rameni, protože očividně je v životě jinak spokojen. Vyzkoušet to ale nemusí být zas tak špatné, zvláště pokud jste single a jste ready to mingle. Nebudeme lhát, taky to podle toho stojí, ale péče se vám tedy dostane rozhodně více než při běžné masáži. Ideální rozlučka se svobodou, říkáte si? Co se stane v Praze, zůstane v Praze.
žena a fyzioterapie.jpg

Spousta turistů a spousta nadržených chlapců

Lhát se nesmí, a proto je bláhové nalhávat sobě, že jsou to jenom turisté, kteří hojně využívají služeb erotických masáží, ne. Jsou to i rodilí Češi, pro které je sexualita denní chléb a nijak se nestydí zkoušet nové věci. Někteří tam skutečně chodí za relaxem, někdo tam jde pouze za uvolněním jistých partií – kdo jsme, abychom soudili. Navštěvovat takový podnik přeci není žádná ostuda. A ostatně to samé dokazuje i návštěvnost těchto podniků, která den co den vzrůstá. Dokonce ani o pracovnice není nouze, protože některé dívky (ale i muži!) vidí pěkné peníze a žádné velké drama za nimi. Je to zkrátka práce jako každá jiná a ještě k tomu se nemusí dřít někde v obchodním domě za polovinu, ne-li čtvrtinu toho, co by jinak dostaly zde.
dívčí zadek.jpg

Jedná se o prostituci?

V České republice panuje taková šedá zóna ohledně prostituce. Děláme, jako že tu nic takového není, ale ono toho je, a kolik. Můžeme sice zavírat oči, ale jednou je otevřít budeme muset. Samozřejmě, pod prostitucí si každý představí něco jiného. Erotické masáže však pod to nejspíše zařadit nelze, přeci jen tady nejde o pohlavní styk, pouze o hru, masírování a rozkoš. To není to samé. A možná je to tak dobře, protože se zde neděje nic, co by nebylo zakázáno.