První vrstva prádla je důležitý základ

Ať už se věnujete jakémukoli druhu sportu a ať už jej provádíte uvnitř anebo venku pod širým nebem, vždy vám přijde vhod kvalitní oblečení, především to, které potřebuje naprosto každý při všech aktivitách, neboť je základním stavebním kamenem sportovního oblečení. Řeč není samozřejmě o ničem jiném, než o termoprádle. To tvoří základní, první vrstvu oblečení, bez které se nikdo neobejde. A je vcelku jedno, zda se potíte v tělocvičně anebo mrznete při sjezdovém lyžování.
běžecké lyžování.jpg
Právě díky sportovnímu termoprádlu budete mít jistotu, že se při svých sportovních aktivitách budete vždy cítit maximálně pohodlně, a navíc, prospějete tak také svému zdraví. A naše zdraví by mělo stát vždy na prvním místě, Vždyť právě zdraví bývá tím hlavním důvodem, proč se lidé sportování věnují.
Ovšem zpět k již zmíněnému termoprádlu. Tvoří tak zvanou první vrstvu několikavrstvého oblékání, což je chytrý styl oblékání, který vám při sportu zaručuje, že se budete cítit pohodlně a ochráníte své tělo před prochladnutím.
První vrstva, tvořená právě zmíněným termoprádlem má za úkol odvádět pot z vašeho těla pryč. Pot tělo vyrábí proto, aby jej tímto způsobem ochladilo. Ovšem v případě, kdy pot zůstane na vaší pokožce, a poté třeba zafouká vítr, tak dojde v důsledku této studené vlhkosti k prochlazení a následnému onemocnění. Úkolem první vrstvy prádla tedy je, aby pot odváděla z těla pryč směrem do dalších vrstev či do okolního prostředí a udržovala tak vaši pokožku vždy optimálně suchou.
běh otce a syna.jpg
Ovšem pokud si zvolíte chytré termoprádlo craft, tak to se vám za všech okolností přizpůsobí. Je totiž jasné, že něco jiného od prádla očekáváte při sportu v teplém, halovém prostředí a něco jiného třeba při venkovních aktivitách v zimě. U termoprádla craft tak můžete vybírat hned ze tří základních typů prádla pro sportování v hale, pro aktivní pohyb venku, který vede k pocení a venkovní pohyb, při kterém hrozí prochladnutí.