Z čeho vybírat reklamní a dárkové předměty

Pro výběr reklamním produktů a dárkových předmětů můžete sáhnout do různorodých kategorií a přichystat zaměstnancům, klientům či zákazníkům velmi rozmanité balíčky. Můžete využít jen jeden cennější předmět anebo vybrat spíše menší předměty a udělat z nich do dárkové tašky celkový balíček.

plátěné tašky

Na předměty je možné si nechat natisknout vlastní logo, obraz či nějaké motto. Některé předměty mají plochu větší jiné zas menší. Vybírat můžete tedy tak, co vám více vyhovuje. Výběr předmětů může také vycházet z toho, zda potřebujete daným předmětem obdarovaným něco sdělit. Například, co daná firma vyrábí, o co se zajímá nebo co má například v názvu. Nebo můžete vybrat cokoli do určité ceny a v takovém případě máte velmi rozmanitou nabídku, ze které můžete čerpat nápady a vymyslet si svojí sadu reklamních předmětů či dárkových balíčků.

reklamní balíčky

Vybrat můžete například kancelářské potřeby, kam spadají tužky, propisky, pastelky, bloky, deníky a zápisníky. Další oblastí, ze které lze vybírat jsou věci do domácnosti, kde můžete využít například hrnky, sklenice, mísy, nádoby či příbory. Lze také vybrat různé věci do auta, na sport a turistiku. Věci určené k bezpečnosti, jako jsou reflexní věci.

Jednou samostatnou kategorií jsou ekologické produkty. Sem spadají věci vyrobené z přírodních materiálů nebo z recyklovaných. Jde tak například o bavlněný textil, papírové nebo plátěné tašky s vlastním potiskem Promodarky.cz, bavlněné a plátěné batohy a vaky, skleněné a keramické láhve. Také láhve na pití, které se využívají místo jednorázových láhví na vodu. Dobrou volbou jsou také produkty z bambusu. Z něho se vyrábí například příbory nebo mísy. Také věci ze dřeva či skla. Při výběru je dobré myslet na to, aby byly produkty praktické, využitelné a oslovili ty, komu jsou určené. Také aby je lidé využili a díky potisku si produktů všimlo více lidí a produkt tak plnil i reklamní účel.