Okrasná pergola

Pergola dřevěná je v poslední době velmi oblíbená mezi lidmi. Já ji doma taky mám a musím říct, že k tomu došlo velmi klikatou cestou. Víte, s manželem jsme se nemohli dohodnout, jakou pergolu si na zahradu pořídíme. On chtěl látkovou s plastovými prvky, já zase chtěla pergolu dřevěnou. Myslím, že dřevo vypadá rozhodně lépe než nějaký plast. Navíc, jak manžel chtěla i ty části látkové pergoly, tak si myslím, že by to kvalitou moc dlouho nevydrželo. Vždyť špatném počasí se to musí zničit, ne? Myslím, že látková pergola by byla velmi špatný nápad. A tak jsme s manželem napsali na kus papíru plusy a mínusy pergoly, říkali jsme si, že uděláme tu pergolu, která bude mít nejvíce plusů.

Dřevo je krásný a odolný mateiál.

Nakonec to dopadalo tak, že můj nápad prošel. Můj nápad byl prostě nejlepší a nejvíc kvalitní. Takže u nás na zahradě je pergola dřevěná. Navíc je i krásná a podle mě i odolnější. Navíc i manžel mi dal časem za pravdu, že dřevěná vypadá lépe a je prý rád, že jsem vyhrála já. No já to říkám vždycky, že my ženy máme lepší nápady. A taky jsem ráda, že máme doma na zahradě pergolu dřevěnou. A hodně mě překvapilo, že se to líbí i našim sousedům. Dokonce i jedna sousedka nyní uvažuje, že si nechá taky postavit dřevěnou pergolu. Prý to vypadá velmi dobře a taky exoticky. Tedy podle sousedky, já na dřevěné pergole nic exotického nevidím. Ale budiž, každý má jiný názor.

Pergolu oceníte i u bazénu.

Navíc ještě dřevěná pergola je skvělá v tom, že krásně ladí s našimi dřevěnými květináči, které mám už delší dobu. Na to jsem myslela taky, že dřevěná pergola bude rozhodně dobrý nápad. A tak nakonec i manžel uznal, že je rád, že to takto dopadlo. A já pak manželovi udělala radost tím, že jsem pořídila k naší dřevěné pergole okrasné látkové závěsy. To byl manžel úplně nadšený. Myslím, že to byl vážně dobrý kompromis. Podle mého názoru by to tak mělo být. A co vy? Taky uvažujete o nějaké pergole na zahradu? V horkých dnech ji jistě oceníte. A pokud vás zajímá dřevěná pergola, tak se podívejte na náš web a určitě si vyberete.