Solární sprcha na každou zahradu

Na každou zahradu, k bazénu i bez bazénu nebo na chatu, všude tam se hodí zahradní solární sprchy.

Každý pro ně může najít jiné využití a uplatnění. Dalo by se říct, že primárně jsou určené k bazénům, protože právě u bazénu je vhodné mít nějakou sprchu, díky které se můžete opláchnout před vstupem do bazénu. Osvěžíte své tělo, připravíte ho na vodu v bazénu, můžete použít teplejší či studenější, záleží na tom, jak moc se chcete osvěžit. Díky opláchnutí těla ze sebe také smyjete zbytky nečistot, písku nebo trávy s nohou, nečistoty z pokožky, které ani nevnímáme, ale věřte, že tam bohužel jsou a že následně zbytečně v bazénu tropí neplechu a my pak musíme zbytečně přidávat více chemie do bazénu, abychom vodu vyčistili.

děti zahrada

Navíc je to praktické i z pohledu po plavání. Nemusíte totiž vstupovat do domu, nebudete nechávat žádné mokré šlápoty po celém domě, ale můžete se sprchnout přímo venku. Smyjete ze sebe nežádoucí chlor a můžete ještě zůstat třeba v plavkách na lehátku, abyste se trochu opálili od sluníčka, nebo si sednete do pergoly, vezmete si něco dobrého k pití a můžete odpočívat.

bazén

Solární sprchy však najdou využití i na jakékoliv jiné běžné zahradě. Klidně si pro ně vymyslete využití. Sprcha může být skvělým osvěžením u každého rodinného domku. Rádi pracujete na zahradě? Máte chatu? Chcete se po práci ovlažit, osprchovat a na zahradě přespat? Se solární sprchou klidně můžete a budete mít klidně večer před spaním vodu teplou. Samozřejmě v případě, pokud sprcha stojí přes den na slunném místě, kde má možnost se nahřívat. Letní radovánky i s dětmi. Zapojte je do osvěžení a pořiďte si sprchu jen tak na zahradu. V horkém letním dni stačí pustit sprchu a osvěžit se klidně v oblečení! To bude zážitek, zapojit můžete klidně i děti!

Jak funguje? Je to jednoduché! Stačí jí přívod studené vody. V jejím těle se voda za krásného slunečného počasí nahřívá na vysoké teploty, proto si následně můžete pustit jak teplou, tak i studenou vodu. Stačí jí rovné a slunné místo a přívod studené vody. Žádnou elektrickou ani jinou energii nepotřebuje.