Silvestr za hranicemi

Zaměřili jsme se na hlavní města sousedských státu. Jestli zvolíte některé z menších měst, už záleží pouze na vás.

Vídeň
Rušné město plné mohutných Silvestrovských oslav. Tanec zde na konci každého roku vládne téměř všude. Tancujete se přímo v ulicích, všechny diskotéky a bary lákají extravagantní hudbou, a chtějí vás vtáhnout do víru oslav. Počítejte s velkým návalem turistů. Oslavy Nového roku ve Vídni si nenechá ujít spousta okolních států. Zvláštností je například velká nabídka Silvestrovských plesů, takže pokud nejste zrovna vyznávači bujarých oslav na diskotékách, můžete oslavit příchod Nového roku o něco ležérněji.

ohňostroj

Berlín
Show přímo z ulice. Na několika místech se přímo v ulicích postaví jeviště, které vás bude bavit až do brzkých ranních hodin. Zahlédnete skutečné hudební hvězdy všech kategorií. Laserová show dodá celý oslavám Nového roku zcela unikátní atmosféru, která se vás bude ještě dlouho držet
Zvláštností je otevření některých vánočních trhů, které jsou právě otevírány až 31.12.
Vrcholem veškerých oslav je každoroční mega koncert u Braniborské brány. A samozřejmě ohňostroj, který rozhodně nebude skromný.
 
Bratislava
Velká výběrová nabídka různých klubů, restaurací a barů. Všude vás budou srdečně obsluhovat a budou slavit s vámi. Nenechte si ujít tradiční pouštění lampiónů štěstí. Třeba se vám vaše přání opravdu vyplní.
Vyzkoušejte místní lahodné tradiční pokrmy jako je například kyselica a lokše.  Ať už zavítáte do restaurací, či pouličních stánků, naši Slovenští sousedé zkrátka ví, co je dobré. Na Silvestra na dietu nemysleteJ. Jste zvědaví na Bratislavský Novoroční ohňostroj? Rozhodně nebudete litovat.
 
Varšava
Luxusně, ležérně, bohatě. Takhle by se dal shrnout třemi slovy Varšavský Silvestr. Místní restaurace vás budou lákat rozmanitou nabídkou nejluxusnějších jídel, která jsou speciálně připravovaná pouze na den oslav příchozího Nového roku. Velmi si dávají záležet, aby vše bylo dokonalé.  Na Národním stadionu si užijete vystoupení hudebních hvězd Popu. Zkrátka si potrpí na dokonalost.

silvestr
 
A pokud vám čas, finance nebo rodina nedovolí odcestovat za hranice, nezoufejte, jak se říká “Všude krásně, doma nejkrásněji“.  Za Silvestrovské oslavy v Praze, se rozhodně nemusíme stydět.