Ready made na prodej

Nejdřív si vysvětlíme co to ta Ready made společnost je vůbec zač. Jde o klasickou společnost s ručením omezeným, jen je tak trochu jiná. Obvykle si společnost s ručením omezeným zakládá jednotlivec, či skupina lidí, protože chtějí začít podnikat. Mají představu o podnikání, mají byznys plán, mají peníze do začátku. Tak si založí společnost.

Kupujeme ready made společnost

Ready made společnost je založena proto, aby se ihned, nebo s určitou, záměrnou, časovou prodlevou prodala. Ta společnost nikdy nevykázala žádnou aktivitu. Nedodala žádné služby, zboží, nevystavila žádnou fakturu. Nemá žádné vázané finanční prostředky, nemá závazky, nemá tím pádem žádný úvěr. Je takzvaně čistá, bezpečná. Poslední odstavec popisuje základní důvody, proč si ready made společnosti chce někdo koupit. Jedním slovem jistota. A jedním dechem je nutno dodat, rychlost.

Ano, na rozdíl od zakládání společnosti s ručením omezeným vlastními silami, či na zakázku, můžete mít ready společnost v podstatě do druhého dne a podnikat, tedy oficiálně, můžete během pár dní, než se zapíší změny do Obchodního rejstříku.

Prodej ready made společností, o kterých je řeč v tomto článku, se vymyká jiným, obdobným nabídkám. Jde totiž o zřejmě nejlevnější nabídku na tomto specifickém trhu. A také se tyto společnosti liší od jiných, ready made společností jedním, nezanedbatelným detailem. Jde o základní jmění, chcete-li základní kapitál. Tedy sumu, do které společnost ručí v případě nějakých svých chybných kroků.

Začít můžeme ihned

Zatímco jiné ready společnosti mívají základní jmění pouze 1000 korun, ready společnosti, o kterých je tento článek mají základní jmění ve výši 18 tisíc korun. Není to nějaká závratná částka, nic méně obchodním partnerům vysílá signál, že se cítí daleko více sebevědomá. A toto není v obchodním světě zrovna malá devíza. Ready společnosti jsou velice rychlou, bezpečnou a klidnou cestou k vlastnímu podnikání.