Originální české šperky

Co je české, to je hezké. A pokud se k tomu přidají ještě pojmy jako šperk a originál, zní to doslova jako balzám na duši. Přesně tak lze definovat šperky z dílny Adel Vomack.

Už vás nebaví nosit náušnice či prsteny vyráběné masově po tisících kusech? Naprosto bez příběhu, bez duše, bez citu? V tom případě jsou pro vás tím správným řešením šperky autorky a designérky Adély Vomáčkové. Tyhle šperky v běžném obchodě nenajdete. Jsou originální, vyráběné s láskou a péčí. Koupí pravých českých šperků vyjádříte nejlépe city, které k obdarovávané osobě cítíte. Nejen šperk je originál, ale především osoba, která jej nosí, je originál.

diamond-ga5314ff2d_640

Návrat k přírodě, přírodním materiálům, přírodním emocím a touhám. Originální české šperky neslouží pouze jako módní doplněk, ale ztvárňují člověka, který je nosí. Vyjadřují jeho vnitřní rozpoložení, jeho životní naladění. A v neposlední řadě odkazují na příběh. Na člověka či událost, se kterým je šperk spojen. Chcete věnovat své přítelkyni či příteli kus sebe? Věnujte mu originální šperk, na kterém se budete podílet spolu s autorkou a který ponese rysy toho, na kom vám záleží.

Všechny šperky jsou ručně vyráběné, mezi materiály patří především zlato a stříbro. Potrpíte si na luxusu v podobě drahých kamenů? Žádný problém. Objednejte si na zakázku váš šperk a sami rozhodněte, který z drahých kamenů bude na jeho výrobu použit. Vše je ve vaší režii. Dárek je pak skutečně od srdce.

diamond-ring-g48d0c9fe4_640

Vybírejte šperky srdcem. Zvolte kvalitu, udržitelnost, krásu a noblesu. Zvolte šperky, které jsou vyráběny srdcem. Šperky zhotovené poctivě v České republice. Ruční práce je znát na každém kousku originálu. A přesně o tom by měla šperkařská práce být. O originalitě každého z nás. Nechejte proto za sebe mluvit vaše šperky. Poznejte samu sebe a nechejte odrazit své vnitřní já právě do vašeho klenotu.