Je lepší milenec typu dravce nebo něžného romantika?

Říká se, že muži jsou ve své podstatě stejní, ano, svým způsobem je to pravda, ale to ženy vlastně také, vždyť právě proto se říká, že ženy jsou z Venuše a muži z Marsu, jako muži těžko porozumí ženám, tak ani ženy nikdy úplně nepochopí muže. Muži nás přitahují vzhledem, šarmem, chováním, ale dá se podle toho všeho poznat, jaký s ním prožijete sex? Ano dá.

erotika

Žhavý Adonis:

Jak ho poznáte– je mužný, svalnatý, sexy, sex-appeal z něj přímo vyzařuje, vždy je dobře a hezky oblečený, ženami obdivovaný, ale ostatní muži na něj nežárlí, naopak ho uznávají, vždy bývá „vůdcem party“, pokud takového muže „ulovíte“, kamarádky Vám ho budou závidět na sto procent, ale stojí sex s takovým mužem opravdu za to? V první řadě si pamatujte, že je dobyvatel, takže pokud už se Vám potom nikdy neozve, měla byste s tím počítat předem.

pár

Co s ním můžete zažít při sexu?Takový muž má výhodu v tom, že nemusí být skvěle „vybavený“, ani nemusí ovládat speciální praktiky, protože každá žena bude blahem bez sebe, že s ním v posteli vůbec je, obdivem k němu budete prožívat extázi takřka nepřetržitou, na druhou stranu, s velkou pravděpodobností se Vám právě už neozve, ušetřete si pátrání, kdo nebo co za to může, tito muži to mívají v povaze.

Hodný medvídek:

Poznáte ho snadno, pokud půjdete do kavárny, neobjedná si pivo, ale latté, takový člověk netrpí předsudky, a když má chuť třeba na palačinky, nebude si dávat biftek, jen proto, že se to od chlapa očekává, je usměvavý, pozitivní a hlavně Vám bude připadat roztomilý a „sladký“.

srdce

Při sexu od něj můžete očekávat neustálou pozornost, trpělivost a péči, není to jeho snahou o výkon hodný hrdiny, ale on opravdu chce, aby byla spokojená žena, pokud takového muže potkáte, můžete se, když budete vědět, o jaký typ muže jde, pro něj stát bohyní, pokud mu poskytnete, po čem touží nejvíc, už se Vás nebude chtít vzdát. Má to však své stinné stránky, sex s ním bude pořád stejný, pořád bude trpělivý, pozorný, a Vy můžete zatoužit, aby z Vás někdy šaty přímo serval, a pomiloval Vás rovnou v koupelně, v tom případě si rozmyslete, jestli Vám chvilkový „uragán“ stojí za to, rozbít jinak dobře fungující vztah.