Těhotenská a kojící móda

Móda Mylifestyle se vás může týkat i v době těhotenství a kojení. Rozhodně se neschovávejte v pytlích! V dnešní době není problém sehnat krásné a elegantní kousky, které jsou navíc i příjemné a funkční! Doba laclových sukní a kalhot je už dávno pryč. Nebo není? Jaké kousky by vám rozhodně v těhotenském a kojícím šatníku neměly chybět?

  1. Trička

Trička jsou základem našeho šatníku. Těhotenská trička jsou většinou upnutá a poskytují prostor pro bříško díky žebrování po bocích. Další variantou jsou tuniky s řasením pod prsy. Pokud chcete jen tričko na těhotenství, pak zvolte klidně první variantu, ta druhá se hodí i na kojení. Kojící trička se vyrábí v několika variantách. Varianta první má odcvakávací ramínka, podobně jako kojící podprsenky, varianta druhá má výstřih do V a v něm ještě vsadku, přičemž mezi vsadkou a tričkem samotným je prostor pro vytažení prsu na kojení. Varianta třetí se skládá ze dvou dílů – horní a spodní, které jsou spojené, přičemž na kojení jednoduše horní vytáhnete… Máte tak možnost diskrétního kojení kdykoli a kdekoli.

těhotná v šatech

  1. Kalhoty

Těhotenské kalhoty jsou v podstatě nutnost a výhodou je, že vás nezruinují. Na rozdíl od triček vám budou stačit dva kusy a vynosíte je i těsně po porodu, v době kdy se ještě nevlezete do svých oblíbených kousků. Vyrábí se v podstatě cokoli. Kalhoty, rifle, legíny. Jedno mají společné, a to pružný pás pod bříškem, nebo přes bříško, který kalhoty drží tam, kde mají být. A ta pohodlnost!

těhotná žena

  1. Šaty

Pokud máte ráda šaty, pak si určitě těhotenské i kojící pořiďte. I v tomto období totiž můžete působit elegantně a žensky. Šaty bývají jak upnutého, tak volnějšího střihu, přičemž délka šatů se liší model od modelu, od minišatů až po maxi šaty. Nebojte se pořídit si jeden vychytaný model na těhotenství i kojení.

  1. Spodní prádlo

Na kojení je vhodné pořídit si správnou kojící podprsenku. Tu kupujte nejlépe až po porodu, protože velikost prsou se dost zásadně mění.