Mobilní dům za velice nízkou cenu

Mobilní dům za velice nízkou cenu

Vybrali jste si mobilní dům pro své nové bydlení? Dlouho jste nad tím přemýšleli, ale nakonec to vyhrála právě tato verze bydlení? Každý se musí v průběhu času osamostatnit, což není v dnešní době vůbec lehké, vysoké nájmy a ceny za novostavbu několik milionů, na což někteří z nás vůbec nedosáhnou, když nemají nic našetřeno do začátků. Takže je volba mobilního domu nakonec mnohdy opravdu vhodnou alternativou. Máme vlastní soukromé bydlení a můžeme si užívat svobody a příjemných chvil ve svém vlastním domě.

babička a vnučka

Chtěli byste si pořídit nový typ mobilního domu? Stačily by Vám dva pokoje? A cena? Zřejmě nechcete platit hned několik milionů, zřejmě ani dva miliony a co takhle do milionu? V tom případě se podívejte na typ domu Lavaro House B https://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/lavaro-house-b-nr-45-2022/.

Užitná plocha toho typu objektu je 48 metrů čtverečních. Dům je úplně nový a celoroční. Má dva pokoje. Najdete zde luxusně provedenou kuchyňskou linku, kompletně vybavenou spotřebiči jako je sklokeramická indukční deska, lednička, myčka a digestoř. V koupelně se nachází bojler, sprchový kout, wc a pračka. Na pohled vypadá dům velice příjemně a útulně. Obložený je dřevěnou fasádou. Ta je na pohled velice praktická a sympatická. Vnitřní obložení je z PVC a jedná se o krémový odstín. To dodává celému prostoru nádech luxusu. Osvětlení je řešeno pomocí LED diod, totéž platí i na venkovní osvětlení.

žena na louc

Objekt je vybavený, což je velká výhoda pro lidi, kteří se chtějí ihned nastěhovat. Najdete zde postele a skříně všechno je připravené k použití. Stačí si donést pár věcí a můžete bydlet.

Spěcháte? Potřebujete sehnat bydlení rychle? V tom případě je to ideální volba. Objekt se převeze, ustaví, zapojí a už můžete bydlet. Navíc pomůžeme i v rámci financování? Najdeme ideální řešení, jak si můžete vzít půjčku, pokud budete chtít případně objekt měsíčně splácet v rámci půjčky.