Chystáte oslavu? Nechte si navařit profesionály u Vás doma!

Věčně nemáte čas, nestíháte, děti Vás stále něčím zaměstnávají, přestože jste si mysleli, že budete mít alespoň chvíli sami pro sebe. Pořád se to nedaří a když už se taková chvíle naskytne, unaveni padnete do postele a zaspíte to. Povinností je přehršel, v rozpoznávání priorit jste se stali profíky. Čeká Vás ale úkol zhostit se pořádání společenské akce, na které Vám hodně záleží, ale úplně si nevěříte, že se vše povede a něco Vaši snahu nezhatí.
 krájení zeleniny
Ne každý si umí bez mrknutí oka poradit s náročností příprav na rodinné a jiné oslavy. Záleží nám vždy na tom, aby vše bylo bez chybičky, uklizeno, nazdobeno a chody byly chutné, zajímavé a krásně naservírované. Vycházíme z počtu osob, které máme v plánu pohostit, případně tematického zaměření oslavy – jubileum, svatba, promoce, letní grilování, Vánoce, Velikonoce, pohřeb a jiné.
 
Pokud si nejste úplně jisti, zda to zvládnete na jedničku, nabízí se možnost objednat si kuchaře domů. Jedná se o nový typ služby, kdy si objednáte kuchaře, profesionála, který Vám navaří, co si budete přát. Samozřejmostí je, že nakoupí kvalitní suroviny, čímž ušetříte čas a nervy jejich sháněním, navaří, vše nachystá, a nakonec po sobě vše uklidí. Nemusíte se tedy obávat, že se něco nepovede, povede.
 kuchař jde vařit
Takový kuchař uvaří:
– jakoukoliv lahůdku ze světové gastronomie
– s přihlédnutím k zásadám zdravého stravování
– uvaří pro specifické skupiny osob jako jsou např. alergici, vegetariáni, vegani, lidé trpící laktózovou intolerancí,
   celiakií apod.
 
Vaši hosté budou spokojeni a Vy se můžete vytáhnout.
 
Cenově služba vychází dle počtu a obtížnosti chodů, s ohledem na případné finančně nákladné suroviny, které není vždy snadné sehnat a časové náročnosti. Můžete se domluvit na smluvní ceně za celou akci, hodinové sazbě, nebo dle počtu menu, které kuchař uvaří. Platba se také odvíjí od regionu a typu akce.
 
Většinou zaplatíte:
– při hodinové sazbě od cca 200Kč do 450Kč
– pokud plánujete např. čtyři chody pro dvě osoby, cena se pohybuje mezi 2500Kč až 3500Kč
V ceně jsou vždy zahrnuty suroviny a doprava.
 
Pokud si tedy chcete jednou dopřát špičkové pohoštění u Vás doma bez hnutí prstu a s maximálním komfortem, zkuste si kuchaře domů pozvat. Vaši hosté budou nadšeni s Vámi a o pestrý zážitek je zase na světě více. A pokud budete chtít udělat někomu radost, můžete mu kuchaře domů objednat jako dárek. Každého to mile překvapí a užije si to dosyta obrazně i doslova.